Проекти »

Новини проекту «Відкритий світ»26.01.2013

24 січня 2013 року представники Держінвестпроекту і, зокрема, Національного проекту «Відкритий світ», відвідали круглий стіл з питань благодійності "RevolutiOnline.edu", організований Фондом Віктора Пінчука в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі.

29.11.2012 Корпорація Intel має намір найближчим часом розробити дорожню карту, в якій зазначить конкретні терміни своєї допомоги у реалізації одного з українських національних проектів «Відкритий світ». Про це представники Intel повідомили під час зустрічі з делегацією Держінвестпроекту у штаб-квартирі корпорації у Каліфорнії, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

22.11.2012 Використання комп'ютерних технологій з багатокористувацьким режимом підвищує успішність у математиці, встановили вчені з Англії, провівши трирічне дослідження за участю 8 - 10-річних школярів.

21.11.2012 Ще один національний проект, який реалізовуватимуть в Україні, а відтак і у Волинській області - "Відкритий світ". У ньому візьме участь 52 навчальні заклади регіону. Суть його полягає в тому, що буде відібрано вчителів 7 класів, які проходитимуть навчання і отримають відповідний сертифікат для подальшого впровадження в цих школах інтерактивного навчання. Сума, яка потрібна для реалізації...

27.09.2012 КИЇВ, 27 вересня. / Кор. ІТАР-ТАРС /. Україна до кінця року почне пілотний проект з переведення навчання школярів в електронний вигляд. Про це повідомив голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів сьогодні в Києві на міжнародній конференції «Україна: перемагати за допомогою інформаційних технологій».

Про Національний проект ВІДКРИТИЙ СВІТ

Назва проекту: «Відкритий світ» – створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня.

Національний пріоритет "Нова якість життя" згідно з Указом Президента України від 08.09.2010 року № 895.

Суть проекту: Створення національної освітньої інформаційної мережі. 1. Створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі 4-го покоління. 2. Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів (надання 1,5 млн. школярам нетбуків з пільговим підключенням до інтернету) 3. Впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій в систему управління освітніми установами. Стратегічні цілі: • Підвищення конкурентної спроможності країни. • Зайняття провідних позицій в світі за якістю надання освіти та досягнення комп'ютерної грамотності. • Створення умов для розвитку національної науки та наукомістких технологій. • Ефективна розбудова інформаційного суспільства. • Підготовка покоління української інтелектуальної еліти. • Інтеграція в європейську та світову системи освіти. Економічна доцільність: • Впровадження ІКТ забезпечить темпи зростання економіки України (¾ доданої вартості забезпечуються за рахунок впровадження сучасних технологій). • Досягнення інформаційно-інноваційного прориву. • Елементи проекту окупні у формі державно-приватного партнерства з економічною рентабельністю. Соціальний ефект: • Забезпечення рівної можливості доступу школярів до якісних навчальних програм незалежно від місця проживання. • Підвищення якісного освітнього рівня. • Створення платформи для ефективного доступу населення до інформації та ІКТ. Термін реалізації: 4 роки.

Загальний обсяг фінансування: Орієнтовно 5 млрд. грн.