Зустріч із Максимом Кідруком »

Максим Іванович Кідрук (*1 квітня 1984, Володимирець) — український письменник, мандрівник, за освітою інженер-енергетик. Написав 11 книг (7 художніх, 4 — на технічну тематику), співучасник акції «На Зеландію!» разом із Сергієм Притулою, автор першого українського технотрилера «Бот». Загалом побував у 30 країнах, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія та інші.

СВІТ ПИСЬМЕННИЦЬКОГО ТВОРЕННЯ

Зустріч із Максом Кідруком в Бакші, що відбулась 17.04.13 на превеликий жаль вже пройшла. Так буває. Найкращі моменти завжди проходять непомітно і напрочуд швидко. Згодом емоції почнуть згасати, а пам'ять про цей день блякнути. Хтось перейде до буденного життя сприйнявши зустріч як спосіб для загального розвитку, а хтось буде жити цим днем, пам’ятати і творити своє життя вже по іншому. Слова Макса мають магічну силу змінювати людей. Змінювати у кращий бік.
            Максим представ перед жителями Савранського району як розумна, ерудована, приємна і весела людина.

Презентація попри розрізнену вікову аудиторію (що значно ускладнило її показ) була цікава і пізнавальна. Цікаві фото та історії про тваринний світ Африки були неповторними і кумедними.

Після презентації бажаючі мали змогу придбати книги та взяти автограф. Мушу сказати, що ця частина сильно мене здивувала. По-перше тим, що багато хто купував книги (а для людей, що читають рідко – це вже вагомо) і по-друге тим, що найбільше взяли «Бот». Здивувало, що учні не побоялись нирнути у незвіданий світ технотрилера. До речі до зустрічі, більшість робили ставку на іншу книгу Максима – «Любов і піраньї» але вийшло по інакшому. А це говорить, що презентація змінила думку дітей. Отже, висновок очевидний.

Одним словом, презентація пройшла успішно і це було видно по радісних обличчях усіх присутніх.
              Вчителька української мови та літератури Бакшанського НВК - Онофрійчук Світлана Іванівна свої враження від презентації описала такими словами:
 "Під час зустрічі ми побачили, що Максим Кідрук - високоосвічена, розумна людина, відчуває аудиторію, її настрій, цікавий оповідач.
              Запам'ятались його життєрадісність, почуття гумору, простота і легкість у спілкуванні.
              Дивує і захоплює, що така молода людина побувала у багатьох екзотичних країнах. Це була його мрія і він її здійснив.
              Максим Кідрук  - має стати прикладом для молоді, як досягати мети в житті".
  Також відбулась символічна зустріч із історичним гуртком «Пектораль» Бакшанського НВК.

Діти мали можливість поспілкуватися з письменником у неофіційній обстановці. Максим здібно розповів учням про своє навчання у Швецькому Королівському інституті. Дав сильний поштовх на вивчення англійської мови і на навчання загалом. Як і презентація, ця зустріч пройшла на дуже приємній ноті.

Відвідини Максимом Кідруком нашого краю стовідсотково не пройшли даремно. Кожен отримав повну купу лише найкращих емоцій.
      Зі сумом багато хто розпрощався із цим днем. В усіх аспектах він був хорошим і сонячним.
     Тепер ж нам лише залишається надіятись, що зустріч відбулась не востаннє і попереду на нас очікуватиме нова презентація. Адже у вересні цього року, виходить нова книга Максима Кідрука – «Твердиня».

*  *  *

Каскевичу Олександру Михайловичу

Тарнагородському Анатолію Євгенійовичу

Березовському Сергію Івановичу

З нетерпінням очікуватимемо нових приємних вражень!

Організатор зустрічі: Низькохат Сергій